Okresní kolo štafetového poháru Vlašim

Martina Vítová | Aktuality

Ve středu 3. 5. 2 017 se konalo ve Vlašimi okresní kolo štafetového poháru žáků 1. stupně základních škol. Družstvo školy tvořilo 16 žáků ve složení 4 dívky a 4 chlapci ze 2. – 3. tříd a 4 dívky a 4 chlapci ze 4. – 5. tříd. Mladší štafeta / 8 žáků / běžela 8×100 m, starší také a třetí štafeta byla smíšená a běžela 8×200 m. Časy všech tří štafet se sčítají. Vítězí družstvo s nejnižším součtem časů. A to se našemu týmu podařilo, zvítězili jsme v mladší a ve smíšené štafetě a starší štafeta byla druhá. Celkově naše škola obsadila 1. místo a sportovci dostali zlaté medaile, pohár a diplom. Postupujeme do krajského kola, které se koná 17. 5. 2 017 opět ve Vlašimi. Děkujeme našim sportovcům za vzornou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy. Naši školu reprezentovali tito žáci :  Mladší štafeta : Jakub Smrž, Adéla Málková /2. E/, Jakub Mařík, Isabela Wolerová /3. C/, Bořík Klečka, Anita Eichlerová /3. A/, Adam Peclinovský, Johana Vašáryová /3. D/ Starší štafeta :  Jan Smrž, Denis Rýdl, Anna Slavíková, Marie Karasová  /4. B/, Mirek Mikšík /4.A/, Ondřej Božovský, Johana Šebestová /5. C/, Karolína Kučerová /5.A/.

Text:  Eva Pojerová